O hřišti

GOLF AREÁL JEŠTĚD

OBJEVUJTE

GOLF AREÁL JEŠTĚD

Zázračných 12 jamek, nebo snad 18?

Vítejte na našem golfovém hřišti s 12 jamkami, které tvoří dva šestijamkové okruhy pro maximální golfový zážitek! Můžete si u nás tak zahrát kombinaci 6, 12, 18 či 24 jamek.

Nabízíme varianty odpališť A a B, obě znormované Českou golfovou federací, abyste každou hrou mohli objevovat něco nového. Naše hřiště je navrženo s ohledem na pestrost terénu a výzvy, které nabízí každá z jamek.

Přijďte si užít krásný den na hřišti a objevte krásu golfu v jedinečném prostředí s výhledem na přírodní park Ještěd.

HŘIŠTĚ GOLF JEŠTĚD

Jamky – Českodubská šestka

Jamka č. 1

Naše hřiště začíná krásným čtyřparem, na kterém vás čeká úvodní dlouhá rána do pozice, tak aby se vám otevřel výhled na green, který je umístěn pod horizontem.

Jamka č. 2

Pohodový, avšak lehce zrádný třípar je krátká jamka přes údolíčko, ve kterém je velká vodní plocha, která je blíž, než se z odpaliště zdá.

Jamka č. 3

Krásný „dog leg“, kde vás čeká z odpaliště ikonický výhled na Ještědský vysílač. Čtyřpar vede kolem dvou rybníčků a podél lesa.

Jamka č. 4

Oblíbený třípar je lemován smíšeným lesem. Před greenem, který je cca 150 m z odpaliště, vás může překvapit malý, ale vydatný bunker.

Jamka č. 5

Čtyřpar do kopce lemován po pravé straně hranicí hřiště, by „papírově“ měl být jednodušší jamkou našeho hřiště. Kombinace vyvýšeného greenu a bunkrů vás, ale prověří.

Jamka č. 6

Zhruba 270 m dlouhý čtyřpar nás po průstřelu lesa z vyvýšeného odpaliště vrací zpátky ke klubovně.  

HŘIŠTĚ GOLF JEŠTĚD

Jamky – Ještědská šestka

Jamka č. 7

Delší čtyřpar se vyplatí rozehrát první ranou na střed horizontu, který je označen středovou tyčí. Před greenem vás čeká série menších vodních překážek.

Jamka č. 8

Nejdelší jamka na hřišti je skutečná výzva, kdy vás čeká krásný výhled na sjezdovku Pláně pod Ještědem! Po překonání vzrostlého remízku vás čeká green s dvěma bunkery.

Jamka č. 9

Jediný třípar na hoření šestce je pohodovka, kterou po předchozím pětiparu oceníte. Green je po levé straně chráněn podlouhlým bunkerem.

Jamka č. 10

Rána do neznáma? Né tak úplně! Před tím, než sejdete na odpaliště, doporučujeme prohlédnout, kam hrajete. Po ráně do kopce a krátké fairway vás čeká green, na kterém vás obklopí vzrostlé borovice.

Jamka č. 11

Ikonická jamka našeho hřiště je čtyřpar, kde po úderu z kopce cestou na green musíte přehrát rybník. Případně zvolit jednu z cest okolo něj.

Jamka č. 12

Pro muže je první rána opravdovou výzvou díky vysoce položenému odpališti. Ženské odpaliště je pak umístěno pod kopcem. Po úvodních ranách vás čeká přímá cesta k poslednímu greenu před klubovnou.

VEŘEJNÁ GOLFOVÁ AKADEMIE

Máme i veřejnou akademii

 

Máte chuť si rovnou vyzkoušet golf, ale nemáte osvědčení pro hru (zelenou kartu)? Tréninková akademie našeho hřiště nabízí ideální prostředí pro začínající hráče i pokročilé golfisty. S umělými greeny a menšími překážkami poskytuje příležitost hráčům lépe porozumět technice a dynamice golfu. Tato akademie je ideálním místem pro úvodní trénink, kde si hráči mohou vyzkoušet své dovednosti a zlepšit svůj úder.

Tréninková akademie je otevřená veřejnosti a nabízí přátelské prostředí pro objevování a zdokonalování se v golfu.

TEE TIME

Hrací HCP

Course Rating (CR) a Slope Rating (SR), je hodnota udávající obtížnost golfového hřiště pro hráče různých úrovní schopností. Course Rating určuje obtížnost hřiště pro hráče s průměrnou schopností, zatímco Slope Rating se zaměřuje na relativní obtížnost hřiště pro hráče s různými úrovněmi dovedností. Tyto hodnoty se používají k výpočtu hracího handicapu hráčů v daném hřišti. Čím vyšší jsou hodnoty CR a SR, tím obtížnější je hřiště pro hráče.

Jaký je HCP hráče na našem hřišti?

Zjistěte kolik máte s vaším HCP hrát na našem hřišti.

TEE TIME

Rezervace hry

Pro pohodovou hru doporučujeme udělat rezervaci vaší hry. Rezervaci můžete provést prostřednictvím naší recepce či v systému TeeTime.

Kdy chcete jít hrát?

Rezervujte si čas své hry kdykoli přímo v rezervační systému TeeTime.

Prezident
klubu

Ing. Miloš Vajner
milos@vajner.eu

Kontakt
recepce

Viera Komárková
+420 604 247 053
recepce@golfjested.cz

Otevírací doba 
9:00-19:00

Tréninková
akademie

David Kotek, easyGOLF
+420 723 558 442
kotek@easygolf.cz

Adresa

Světlá pod Ještědem
Rozstání 5
463 43

Ke stažení

GDPR

Kde nás
najdete

Sledujte
nás

Design a provoz ♥ ANERI s.r.o.