Tréninky a děti

GOLF AREÁL JEŠTĚD

OBJEVUJTE

PŘEČTĚTE SI

Tréninky na míru

Chcete začít s golfem či zlepšit svou hru? U nás na Ještědu nabízíme trénink na míru. Ten je šitý přesně podle vašich potřeb a cílů. Od technického tréninku přes taktiku a strategii až po mentální přípravu, naše tréninkové programy pokrývají všechny klíčové oblasti golfového výkonu. 

Pro komplexní přípravu spolupracujeme také s golfovými „fittéry“, fyzioterapeuty či fitness trenéry. Objevte svůj skrytý potenciál. 

 

PŘEČTĚTE SI

Tréninky pro děti

U nás na Ještědu nabízíme dětem pravidelný pondělní dětský golfový skupinový trénink. Mimo hraní golfu se snažíme děti rozvíjet celostně a podporovat jejich nadšení pro sport a golfovou etiku. Pro děti se snažíme vytvářet příjemné prostředí, tak aby se golf stal jejich celoživotním parťákem. Věříme, že se u nás děti neučí „jen“ golf, ale užívat si radost z pohybu venku a kvalitně tak tráví svůj volný čas.

Dětem a juniorům nabízíme také individuální přístup a lekce. Po dohodě s vedoucím trenérem je možné zpracovat individuální sezónní plán.

Pravidelný skupinový dětský trénink 2024 (5 – 12 let):

  • Každé pondělí
  • 17:00 – 18:00
  • Sraz na recepci

PŘEČTĚTE SI

Kempy pro děti

Více než 13 sezón golfových kempů a táborů! Skvělá parta v příjemném prostředí areálu Ještěd nabízí ideální kombinaci tréninku a skvěle tráveného volného času.

Program kempu je obsáhlý a to od společenských her, aktivit, po golfové tréninky a výuku golfových pravidel a etikety. V průběhu se koná táborák, noční bojovka, výlety do okolí. Dále převážně pravidelné tréninky golfu pod dohledem trenérů, analýzy golfových švihů, výuka golfových pravidel a etikety, golfový turnaj na úpravu Hcp. Případně zk. způsobilosti pro hru na hřišti a mnoho dalšího!

Pobytový kemp 2024:

TRENÉŘI

Golfová akamedie

David Kotek

Hlavní trenér / Rozhodčí golfu
kotek@easygolf.cz

Šéftrenér GCJ. Více než 13 sezón golfovým trenérem. Díky finálním pracem na VŠ věnovaným golfové psychologii a vedení golfového tréninku také „učitelem“ golfu.

Irena Pernerová

Trenérka dětské akademie
pernerova@easygolf.cz

Několikanásobná reprezentantka klubu na českých i mezinárodních akcích se především věnuje dětským a ženským golfovým tréninkům.

NAŠE TRÉNINKOVÁ AKADEMIE

easyGOLF

Akademie easyGOLF pod Ještědem zajišťuje pravidelné golfové tréninky a tréninky mládeže. Týmové klubové soutěže, ale i tradiční golfové tábory! Trenéři se zaměřují nejen na individuální rozvoj hráčů, ale také na vytváření silného týmového ducha a soutěživé atmosféry.

Pravidelné golfové tréninky jsou sestaveny tak, aby pokrývaly různé aspekty hry, včetně techniky úderů, strategie, fyzické přípravy a psychologického přístupu k hře. Tyto tréninky jsou přizpůsobeny potřebám každého jednotlivého hráče a vedou k postupnému zlepšování výkonu

Pro mladé nadějné golfisty nabízíme speciální tréninkové programy, které jsou navrženy tak, aby rozvíjely jejich dovednosti od základů až po pokročilou úroveň.

Pro ty, kteří chtějí prožít nezapomenutelné golfová dobrodružství, pořádáme tradiční golfové tábory. Tyto tábory kombinují intenzivní tréninkové aktivity s aktivitami mimo hřiště, jako jsou workshopy, výlety a soutěže, což přináší účastníkům nejen zlepšení jejich golfových dovedností, ale také nezapomenutelné zážitky a nová přátelství.

DOMLUVTE SI TERMÍN

Rezervace tréninku

Kurzy golfu, dárkové poukazy, firemní dny, ale i jednotlivé lekce.

Kdy chcete jít na trénink?

Prezident
klubu

Ing. Miloš Vajner
milos@vajner.eu

Kontakt
recepce

Viera Komárková
+420 604 247 053
recepce@golfjested.cz

Otevírací doba 
9:00-19:00

Tréninková
akademie

David Kotek, easyGOLF
+420 723 558 442
kotek@easygolf.cz

Adresa

Světlá pod Ještědem
Rozstání 5
463 43

Ke stažení

GDPR

Kde nás
najdete

Sledujte
nás

Design a provoz ♥ ANERI s.r.o.